Grbets Hafta Sonuna Özel Yatırım Bonusu

Grbets sitesine gitmek için tıklayınız.

Özel günlerde yapacağınız yatırım işlemleri karşılığında, promosyon alma hakkınız, grbets sitesi içerisinde yer almaktadır. Grbets hafta sonuna özel % 25 yatırım bonusu isminden de anlaşılacağı şekilde sadece hafta sonlarıda, belirli yöntemler ile yapacağınız yatırım işlemlerini kapsayan bir promosyon seçeneğidir.

Grbets Hafta Sonuna Özel Yatırım Bonusu Hangi Günler Yatırım Yapılır?

Grbets sitesinden hafta sonuna özel yatırım bonusu almak istiyor iseniz, belirli günler dahilinde yatırım işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Grbets hafta sonuna özel % 25 yatırım bonusu yalnızca Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak yatırım işlemleri karşılığında alınabilen bir promosyon seçeneğidir. Bu hususta dikkat etmeniz gereken en önemli detay, Cuma günü 23.59 saatinden itibaren Pazar gecesi 23.59 saatine kadar, bu zaman dilimleri arasında yatırım işlemlerini gerçekleştirmenizdir. Bu süre zarfında yapacağınız her yatırım işlemi karşılığında yapmış olduğunuz yatırım miktarının % 25 oranı, sizlere promosyon olarak verilecektir.

En Az Ne Kadar Yatırım Yapılır?

Hafta sonu yapacağınız yatırım işlemleri karşılığında elde edeceğiniz promosyon % 25 oranında bulunmaktadır. Grbets hafta sonuna özel % 25 yatırım bonusu elde edebilmeniz için yatırmanız gereken paranın minimum miktarı ise, 50 Türk lirası olarak belirlenmiş durumdadır. En az 50 Türk lirası değerinde yatırım yapma şartlı bulunmakta olup, yatırım işlemlerinin de, cep bank yöntemi ya da banka havalesi yöntemi ile yapılması gerekecektir. Eğer, bu yöntemleri kullanır iseniz % 25 oranında promosyon alırsınız. Eğer, hafta sonunda sanal kart yöntemlerini kullanarak yatırım yapar iseniz, alacağınız promosyonun oranı % 10 olacaktır.

Oyun Hesabında Kullanılır mı?

Hafta sonu yatırımları karşılığında verilen promosyonun, oyunlar bölümündedir kullanılması mümkündür. Grbets hafta sonuna özel % 25 yatırım bonusu sitenin oyunlar bölümünde rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak, bu işlem için, üyelerin yapması gereken çok basit bir işlem daha bulunmaktadır. Hediye sepeti bölümüne girmeli, Sportsbook sekmesini bulmalı, bu seçeneğe yani aktif et butonuna tıklamalısınız. Bu işlemi yaptığınız andan itibaren site içerisinde sizlere online olarak sunulan tüm oyun seçeneklerinde, promosyonunuzu kullanma imkanınız ortaya çıkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir